Zakończenie roku artystycznego w pracowniach MOK

Jak zwykle radośnie i uroczyście obchodziliśmy zakończenie roku artystycznego w pracowniach MOK. To święto, podczas którego instruktorzy i ich uczniowie zbierają pokłosie całorocznej pracy.

Instruktorzy wzdychają z ulgą i lekkim żalem, że to koniec, podobnie dzieci, którym towarzyszy także duma z możliwości zademonstrowania nabytych umiejętności oraz pochwalenia się swoimi dziełami.

Podziękowania i kwiaty otrzymali instruktorzy: Katarzyna Leszczyńska-Kaszuba (pracownia ceramiczna), Anna Szarek-Dudek (pracownia wokalna i teatralna), Agnieszka Wołoszyn i Maciek Nabiałek (grupa teatralna Glutaminian Sodu), Sylwia Grossmann (pracownia plastyczna), Beata Soboń (pracownia plastyczna), Aleh Sapronchyk (pracownia taneczna) oraz Dorota Stachowicz-Mączka, Michał Mączka i Kamil Gumiela (zespół wokalno-instrumentalny MOK).

Widownia wypełniona po brzegi entuzjastycznie powitała występ grupy reprezentacyjnej Impuls. Równie serdecznie przyjęła dynamiczne pokazy taneczne rozczulających żabek w strojach pszczółek, Słoneczek, Energii, Skoku i Sonica.

Przepięknie zaprezentowali się podopieczni pracowni wokalnej i teatralnej zasługując w pełni na otrzymane owacje.

Gościnnie wystąpił zespół Atram OUTW w cygańskim tańcu, w rwących oczy kolorowych strojach, również nagrodzony owacjami.

Wszyscy uczestnicy pracowni otrzymali od swoich instruktorów dyplomy, a w holu z podziwem oglądano wystawę pracowni ceramicznej i plastycznej. Pękające z dumy rodziny fotografowały młodych absolwentów z dyplomami i na tle ich prac. Każdy wychodził z MOK-u z szerokim uśmiechem na twarzy.

Aktualności

Ale cyrk!

Ale cyrk!

21 lipca po południu na olkuskim rynku czekały na chętnych radosne, kolorow...
Kino plenerowe

Kino plenerowe

Jedną z wakacyjnych atrakcji oferowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Ol...
Tajemnice zamku Czocha

Tajemnice zamku Czocha

20 lipca na rabsztyńskim zamku zagościli przedstawiciele Łużyckiego Towarzy...
Zdrowo i Sportowo

Zdrowo i Sportowo

To nowy program Centrum Uśmiechu i z nim właśnie artyści zawitali 17 lipca ...
Letni Festiwal Organowy

Letni Festiwal Organowy

12 lipca rozpoczął się Letni Festiwal Organowy „Organy Srebrnego Miasta 202...