W tym roku nieco wcześniej niż w większości miast, bo 9 maja, obchodziliśmy Noc Muzeów.
To dobra okazja, aby za darmo zwiedzić bogate kolekcje muzealne w Centrum Kultury MOK.
Wędrujący cichymi salami zwiedzający oglądali w skupieniu skarby Muzeum Afrykanistycznego, Muzeum Twórczości Władysława Wołkowskiego oraz piękne zbiory minerałów i skamieniałości.
Tradycyjnie już, na gości czekał poczęstunek – sałatki w stylu afrykańskim, w tym roku wyjątkowo smaczne.
Dla dzieci przewidziano konkurs z nagrodami, który dostarczył im sporo radości.
Dziękujemy, że byliście z nami.
Joanna Szarras, MOK