Koncert dla przyjaciół

Pogoda w piątek była niezbyt przyjazna dla ludzi, ale przed siedemnastą się wypogodziło i nawet wyjrzało lekko znużone słońce. O 17.00 w MOK-Centrum Kultury rozpoczął się Koncert dla Przyjaciół w wykonaniu chóru Renesans pod dyrekcją Mirosławy Nadymus.

Rozśpiewane panie zaprezentowały szeroki repertuar. Były piosenki polskie i włoskie, poważne i radosne, śpiewane przez chór i z towarzyszeniem solistki Joli Krukowskiej, która ma głos jasny jak słońce.

Wszystkie utwory były rzęsiście oklaskiwane przez wdzięcznych słuchaczy tłumnie wypełniających salę, wśród których znaleźli się Dyrektor MOK Michał Mączka i Kierownik Działu Artystycznego Elżbieta Matonóg.

W przerwie koncertu wystąpił zespół OUTW Atram z uwodzicielskimi tańcami. Wystąpiła również poruszająca się lekko jak motyl studentka Ewa Tkaczewska ze swoim partnerem tanecznym Stanisławem Serafinem.

Występ był niezwykle udany, nagłośnie znakomite, a oczekiwania w stosunku do przyszłorocznego koncertu duże, bowiem wszyscy doszli do wniosku, że chórzystki śpiewają coraz lepiej. Nic dziwnego, wkładają w to mnóstwo czasu i pracy, a wspomaga je miłość do śpiewu.

Aktualności

Bella Italia

Bella Italia

19 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się Koncert Końcoworoczny Państ...
Pod wielkim dachem nieba

Pod wielkim dachem nieba

14 czerwca na dziedzińcu Podziemnego Olkusza odbył się koncert poezji śpiew...
Wernisaż wystawy studentek OUTW

Wernisaż wystawy studentek OUTW

Ściany Galerii Interferencje w Podziemnym Olkuszu dawno nie mieniły się tak...
Zakończenie roku OUTW

Zakończenie roku OUTW

Tego jeszcze nie grali… Tegoroczne zakończenie roku akademickiego OUTW na d...
Zakończenie roku artystycznego w pracowniach MOK

Zakończenie roku artystycznego w pracowniach MOK

Jak zwykle radośnie i uroczyście obchodziliśmy zakończenie roku artystyczne...