Mikołajki z MOK

Termin wydarzenia:

6 grudzień 2023

Serdecznie zapraszamy Państwa oraz Państwa podopiecznych na Mikołajki pełne magicznych melodii z najpopularniejszych bajek Disneya, których fragmenty zobaczymy dodatkowo na ekranie kinowym. Uczestnicy będą mogli nie tylko usłyszeć ale także „zobaczyć” muzykę, która od lat uczy, porusza serca i przywołuje miłe wspomnienia.

Na scenie we wspaniałych aranżacjach znanych Wam piosenek wystąpią utalentowani członkowie zespołu wokalnego MOK Olkusz.

Gościem specjalnym będzie Angelika Dybek - absolwentka Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie, którą wielu z Was zna już z czerwcowego koncertu "Dźwięcznie i bajecznie - najpiękniejsze melodie Disney’a".

Dołączcie do nas w tę magiczną podróż przez krainę Disneya, która rozgrzeje w ten zbliżający się zimowy czas serca zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych.Na zakończenie przybędzie z wizytą Święty Mikołaj i rozda dzieciom prezenty*.Na wydarzenie obowiązują bilety w cenie 20 zł/osoba.*Podpisane paczki można przynosić do Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu (ul. Fr. Nullo 29) do 4 grudnia.


Zaprezentuj się podczas 32. Finału WOŚP

Zaprezentuj się podczas 32. Finału WOŚP

Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu zaprasza artystów do zaprezentowania doro...
Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo

Zapraszamy na koncert legendarnej grupy Stare Dobre Małżeństwo 16 lutego 20...
32. Finału WOŚP: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”

32. Finału WOŚP: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! 32. Finału WOŚP: „Płuca po pandemii. ...
Mikołajki z MOK

Mikołajki z MOK

Serdecznie zapraszamy Państwa oraz Państwa podopiecznych na Mikołajki pełne...