Katak. Podwodna przygoda

Seanse 2D z dubbingiem: 3-6 marca o godzinie 15:00


Katak bardzo chce dorosnąć, ale nadal wygląda młodziej od rówieśników. Do tego mało kto wierzy, że jest samodzielny. Niezwykła oceaniczna podróż obróci jednak jego życie o 180 stopni. Nadszedł czas, aby podbić wielką Północ!

Katak należy do białuchów, których nazwa wywodzi się od białego koloru ciała. Nie są takie od urodzenia, jaśnieją z wiekiem. Skóra zwierzątka uparcie pozostaje szara, dlatego musi ono inaczej udowodnić całej gromadzie, że nie jest już dzieckiem. Gdy jego babcia opowiada z tęsknotą o dziadku żyjącym na drugim końcu oceanu, Katak postanawia wziąć sprawy w swoje płetwy. Podczas poszukiwania krewnego połączy siły z natrętnym, ale przezabawnym jesiotrem i przekona się, że warto było ćwiczyć nurkowanie. Młody ssak morski pozna siłę rodziny i wreszcie poczuje się wśród bliskich jak ryba w wodzie!

Czy wiesz, że… białuchy, podobnie jak delfiny, potrafią pływać tyłem i ruszać głową w różne strony? Ta niezwykła umiejętność jest związana z tym, że ich kręgi szyjne nie są ze sobą połączone.


 

W Kinie Zbyszek

Mój pies Artur

Mój pies Artur

Seanse 2D z napisami: 26-30 kwietnia, godzina 17:15 4-7 maja, godzina 17:15
Film dla kosmitów

Film dla kosmitów

Seanse 2D: 19, 20, 22, 23 kwietnia, godzina 16:00
Back to black. Historia Amy Winehouse

Back to black. Historia Amy Winehouse

Seanse 2D z napisami: 4-7 maja, godzina 19:15
Czerwone maki

Czerwone maki

Seanse 2D: 19, 20, 22, 23 kwietnia, godzina 19:50