Wielka Gala Wiedeńska z Operetką i Humorem!

17 listopada mieliśmy okazję uczestniczyć w niezapomnianym koncercie „Wielka Gala Wiedeńska z operetką i humorem”, który odbył się w sali widowiskowej MOK Olkusz. Wieczór był prawdziwą ucztą dla miłośników operetki, muzyki klasycznej i dobrego humoru.


Na scenie zagrała Royal Strauss Orchestra, którą kierował utalentowany maestro Bartosz Olejnik. Brzmienie orkiestry wypełniło salę, przenosząc nas w magiczny świat dźwięków znanych z czasów wielkich koncertów wiedeńskich i nie tylko. Solistka Anna Szumarina zachwyciła swoim ujmującym głosem i wyjątkowym talentem interpretacyjnym. Jej wykonania operetkowych arcydzieł poruszały serca słuchaczy, przenosząc ich w świat melodyjnych historii i wzruszeń. Tenor Łukasz Wroński nie tylko dostarczył muzyki na najwyższym poziomie, ale także wniósł do koncertu nutę humoru. Jego dowcipne prowadzenie gali sprawiło, że publiczność śmiała się i bawiła, dodając koncertowi jeszcze bardziej swobodnego charakteru. Soliści Grand Royal Ballet wspaniale uzupełniali występy muzyczne widowiskowymi choreografiami.


Niezaprzeczalnym bohaterem wieczoru była także publiczność, która aktywnie uczestniczyła w koncercie, śpiewając razem z muzykami. Po zakończeniu ostatniego utworu owacje na stojąco trwały jeszcze długo, a niezapomniane wrażenia z pewnością utkwiły w pamięci każdego, kto brał udział w tym wydarzeniu…


Aktualności

Bella Italia

Bella Italia

19 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się Koncert Końcoworoczny Państ...
Pod wielkim dachem nieba

Pod wielkim dachem nieba

14 czerwca na dziedzińcu Podziemnego Olkusza odbył się koncert poezji śpiew...
Wernisaż wystawy studentek OUTW

Wernisaż wystawy studentek OUTW

Ściany Galerii Interferencje w Podziemnym Olkuszu dawno nie mieniły się tak...
Zakończenie roku OUTW

Zakończenie roku OUTW

Tego jeszcze nie grali… Tegoroczne zakończenie roku akademickiego OUTW na d...
Zakończenie roku artystycznego w pracowniach MOK

Zakończenie roku artystycznego w pracowniach MOK

Jak zwykle radośnie i uroczyście obchodziliśmy zakończenie roku artystyczne...