Wielka Gala Wiedeńska z Operetką i Humorem!

17 listopada mieliśmy okazję uczestniczyć w niezapomnianym koncercie „Wielka Gala Wiedeńska z operetką i humorem”, który odbył się w sali widowiskowej MOK Olkusz. Wieczór był prawdziwą ucztą dla miłośników operetki, muzyki klasycznej i dobrego humoru.


Na scenie zagrała Royal Strauss Orchestra, którą kierował utalentowany maestro Bartosz Olejnik. Brzmienie orkiestry wypełniło salę, przenosząc nas w magiczny świat dźwięków znanych z czasów wielkich koncertów wiedeńskich i nie tylko. Solistka Anna Szumarina zachwyciła swoim ujmującym głosem i wyjątkowym talentem interpretacyjnym. Jej wykonania operetkowych arcydzieł poruszały serca słuchaczy, przenosząc ich w świat melodyjnych historii i wzruszeń. Tenor Łukasz Wroński nie tylko dostarczył muzyki na najwyższym poziomie, ale także wniósł do koncertu nutę humoru. Jego dowcipne prowadzenie gali sprawiło, że publiczność śmiała się i bawiła, dodając koncertowi jeszcze bardziej swobodnego charakteru. Soliści Grand Royal Ballet wspaniale uzupełniali występy muzyczne widowiskowymi choreografiami.


Niezaprzeczalnym bohaterem wieczoru była także publiczność, która aktywnie uczestniczyła w koncercie, śpiewając razem z muzykami. Po zakończeniu ostatniego utworu owacje na stojąco trwały jeszcze długo, a niezapomniane wrażenia z pewnością utkwiły w pamięci każdego, kto brał udział w tym wydarzeniu…


Aktualności

"Panie Mateuszu"

W środę, 29 listopada, sala Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu stała się ...
Ławeczka w słońcu

Ławeczka w słońcu

24 listopada na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury wystawiona została komedi...
Wielka Gala Wiedeńska z Operetką i Humorem!

Wielka Gala Wiedeńska z Operetką i Humorem!

17 listopada mieliśmy okazję uczestniczyć w niezapomnianym koncercie „Wielk...
Olkuszanie dla Niepodległej

Olkuszanie dla Niepodległej

11 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu, pod honorowym patronatem...

"Mieszkać w Olkuszu"

9 listopada w murach Cegielni miało miejsce otwarcie wystawy "M3, M4, M OLK...