XII Chrzanowska Wiosna Artystyczna

XII Chrzanowska Wiosna Artystyczna

13 maja w Chrzanowie 10 Uniwersytetów Trzeciego Wieku wzięło udział w Chrzanowskiej Wiośnie Artystycznej im. Aliny Szczupider „ A w sercu ciągle maj…” pod nazwą: Taniec i śpiew – starości wbrew!

Widownia sali teatralnej MOKSiR była pełna po brzegi. Kilkuset wykonawców z poszczególnych uniwersytetów od dziesiątej rano zachwycało publiczność swoimi występami. Prezentowały się chóry, kabarety, zespoły taneczne i wokalne. Poziom artystyczny był naprawdę wysoki.

Z Olkuskiego UTW pojechał chór Renesans kierowany przez Mirosławę Nadymus i zespół tancerzy, którego opiekunką jest Marta Rychwalska-Dębska.

Chór zaśpiewał dwie pieśni, solistka Jola Kurkowska jedną piosenkę. Zespół ATRAM rozgrzał publiczność do czerwoności dynamicznym występem, a i para taneczna Ewa Tkaczewska i Stanisław Serafin otrzymała gromkie brawa. Nasza ekipa wypadła naprawdę fantastycznie, o czym świadczyły owacje widzów.

Przedstawiciele uniwersytetów otrzymali pamiątkowe statuetki i symboliczne prezenty.

Na wszystkich czekał ciepły posiłek i słodki poczęstunek, a później zabawa na świeżym powietrzu, niezwykle przyjemna, bo pogoda była naprawdę wiosenna.

Gratulacje dla wszystkich występujących. Byliście wspaniali!

Podziel się tą informacją

Skip to content