EFRR kolor 72dpi

„Zagospodarowanie ruin zamku w Rabsztynie w Gminie Olkusz - stworzenie nowego produktu turystycznego"

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu

ogłasza nabór na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ/ AKUSTYK

Nazwa i adres jednostki:

Miejski Ośrodek Kultury (MOK) w Olkuszu, Zamek Rabsztyn w miejscowości Rabsztyn, gmina Olkusz.

Określenie stanowiska:           PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ/ AKUSTYK

Rodzaj umowy:                 umowa o pracę

Wymiar czasu pracy:         1 etat

Godziny pracy:                  wg harmonogramu (również w soboty i w niedziele)

Miejsce pracy:                   zamek Rabsztyn, wzgórze rabsztyńskie

Planowana liczba osób do zatrudnienia: 1 osoba

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• Obsługa imprez w zakresie akustyki, oświetlenia i urządzeń audiowizualnych wg.
  • Współdziałanie w organizacji imprez, w tym nocy zamkowych, przeglądów, prelekcji, festiwali, itd.
  • Współdziałanie w przygotowaniu i realizacji imprez własnych i zakupionych oraz najmów.
  • Aktywny udział w pracach działu określonych w Regulaminie Organizacyjnym.
  • Nadzór nad sprawnością techniczną powierzonego sprzętu.
  • Zgłaszanie przełożonemu trudności w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dbanie i odpowiedzialność materialna za powierzony sprzęt i mienie działu.
  • Dyżurowanie podczas imprez MOK.
  • Wykonywanie innych czynności i poleceń wynikających z instrukcji, regulaminów i potrzeb MOK.
  • Wykonywanie bieżących napraw w obrębie wzgórza zamkowego.
  • Pielęgnacja zieleni w obrębie wzgórza zamkowego.
  • Dbanie o stan i czystość parkingu, duktów oraz drożność studzienek kanalizacyjnych.
  • Kontrola i zgłaszanie wywozu nieczystości.
  • Wnioskowanie o zaopatrzenie w niezbędnych sprzęt i narzędzia techniczne.
  • Pomoc przy urządzaniu wystaw stałych i zmiennych.
  • Wykonywanie załadunku i rozładunku towaru i sprzętu dostarczonego wzgórze.
  • Wykonywanie innych czynności wynikających z regulaminów i potrzeb MOK w Olkuszu oraz zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania niezbędne:

• wykształcenie co najmniej średnie
  • znajomość obsługi urządzeń akustystycznych, oświetlenia i urządzeń audiowizualnych
  • nieposzlakowana opinia
  • posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na stanowisku

Wymagania dodatkowe:

• posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku pracownika pomocy technicznej lub na stanowisku o podobnym charakterze;
  • zaangażowanie, sumienność, uczciwość, dokładność.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

• podpisane odręcznie: życiorys (CV) oraz list motywacyjny (CV i list motywacyjny powinny być podpisane odręcznie i opatrzone klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

• kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i kwalifikacje,

Termin i miejsce składania dokumentów:

Komplet dokumentów aplikacyjnych w zamkniętej kopercie, opatrzonej imieniem i nazwiskiem, adresem do korespondencji oraz numerem telefonu, z dopiskiem:

„Nabór na stanowisko PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ/ AKUSTYK”

• należy składać osobiście na dziennik podawczy Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu, lub pocztą na adres: Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu, ul. Fr. Nullo 29, 32-300 Olkusz
  • lub e-mailem  na adres: rabsztyn@mok.olkusz.pl

w terminie do 1 kwietnia 2022 r. do godz. 13.00

Dokumenty, które wpłyną po określonym terminie nie będą rozpatrywane.

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie.

Informacja o wyniku naboru będzie dostępna w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury Olkuszu.

Administratorem danych osobowych uzyskanych podczas rekrutacji jest Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu. Kandydaci mają prawo do żądania od administratora, dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.