IMGP2235

12 czerwca o 17.00 na scenie plenerowej za budynkiem Podziemnego Olkusza odbył się koncert Marcina Stycznia, wokalisty, gitarzysty, kompozytora i autora tekstów.

 

IMGP2159

9 czerwca o godzinie 17:00 w budynku odziemnego Olkusza (Rynek 4) odbył się wernisaż wystawy Adama Sowuli „A dusze ich w ogrodzie Eden”. Wystawę olkuskiego fotografika, w ubiegłym roku wirtualną, teraz można obejrzeć na żywo.

DSCF4327

Serdecznie zapraszamy 12 czerwca o 17.00 na scenę plenerową Kwartału Królewskiego. Wstęp wolny.

Wystąpi Marcin Styczeń – wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, dziennikarz i lektor.

Urodził się w Olkuszu, tu założył swój pierwszy zespół Forte, z którym zdobył wiele nagród na festiwalach piosenki w całej Polsce.

Debiutował w 1994 roku w plebiscycie młodych talentów Polskiego Radia Katowice „Chcę być gwiazdą”. I gwiazdą został. Przeżyjecie wspaniałe popołudnie. Marcin zaśpiewa specjalnie dla Was!

 

DSC 0013

18 czerwca o 19.00 dla olkuszan zaśpiewa kolejna gwiazda - Mariusz Kalaga, czyli polski Roy Orbison. Ten wokalista muzyki pop i country, uczestnik wielu festiwali i spektakli muzycznych w kraju i za granicą, w Olkuszu występuje po raz drugi. Pamiętamy jego ciepły głos i wspaniałe poczucie humoru.

Zapraszamy na scenę plenerową na olkuskim rynku.

 

IMGP2093

Doczekaliśmy się. Od długiego czasu pierwsza impreza dla dzieci na żywo! Nic dziwnego, że nasi pracownicy przyjęli to równie entuzjastycznie jak dzieci.

IMGP2118

2 czerwca w galerii Interferencje w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbyło się spotkanie autorskie z Grzegorzem Kłeczkiem.

 

IMGP2081

Na ten dzień czekaliśmy ponad dwa lata. 29 maja nastąpiło uroczyste otwarcie zamku, w którym wzięli udział przedstawiciele władz gminy z Romanem Piaśnikiem, Burmistrzem Miasta i Gminy Olkusz, Janem Kucharzykiem, Przewodniczącym Rady Miejskiej w Olkuszu oraz wojewódzkich, reprezentowanych przez Andrzeja Wójcika, radnego Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Spis Ludności jpg

DJI 0271 HDR 2

Zamek Rabsztyn wciąż zmienia się dla Was. Kolejne modernizacje czynią go coraz atrakcyjniejszym i bardziej dostępnym.

DSCF1192

22 maja nastąpiło oficjalne otwarcie podziemnej multimedialnej trasy turystycznej – niezwykłej atrakcji nie tylko w Olkuszu, ale i w regionie.

 

baner kupbilet KK nowa pula www

sen nocy letniej strona internetowa mok

konkurs na logo zamku rabsztyn

DSCF1026

18 kwietnia na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się spektakl online „Sen nocy letniej” przygotowany przez Grupę Teatralną MOK Glutaminian Sodu.

 

baner oferta najmu Podziemia 2

11 ONT baner strona mok

DSCF0735

Pamiętacie nasze wydawnictwo "Srebrne Piórko"? Tu możecie przeczytać opowiadania napisane przez uczestniczki kursu pisarskiego UTW.

Baner www NABÓR

11ONTbaner strona mok

Noc Teatru - WAŻNE

W związku z informacją z dnia 11.03.2020 r. dotyczącą zachowania ważności biletów zakupionych na wydarzenie „XI Noc Teatru”, prosimy posiadaczy biletów o potwierdzenie chęci ich wykorzystania w nowym terminie tj. 18.04.2021 r.

POTWIERDZENIE UCZESTNICTWA WRAZ ZE SKANEM POSIADANEGO BILETU NALEŻY WYSŁAĆ DO 29 MARCA 2021 R. NA ADRES: ont@mok.olkusz.pl w temacie wpisując: „POTWIERDZAM UCZESTNICTWO W OLKUSKIEJ NOCY TEATRU”.

Niepotwierdzone bilety tracą ważność!!!

Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną program „XI Nocy Teatru” ulegnie zmianie. Nowy program opublikujemy wkrótce.

C07540

W Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu Dzień Kobiet zawsze obchodziliśmy uroczyście. Po udanym wieczorze tłum roześmianych pań wysypywał się na ulice miasta.