20 czerwca, choć nie nocą lecz w upalne popołudnie, w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu widzowie mogli śnić Sen nocy letniej.

IMGP2355IMGP2357

Spektakl, który w ramach XI Olkuskiej Nocy Teatru można było obejrzeć online, tym razem zachwycał na żywo.

IMGP2360IMGP2361

W ateńskim lesie – samo życie. Miłość, zazdrość, intrygi, magia, a to wszystko przyprawione obficie Glutaminianem Sodu. Sam smak!

IMGP2364IMGP2368

Parę dni wcześniej Grupa Teatralna MOK gościła ze swoim spektaklem w MOK w Sławkowie, odnosząc, naturalnie, sukces.

Przed wystawieniem spektaklu na olkuskiej scenie, w porannej audycji "Pejzaże Regionalne" Radia Kraków, można było posłuchać wywiadu z Maciejem Nabiałkiem, Agnieszką Wołoszyn i Urszulą Maj, twórcami i aktorami Grupy Teatralnej „Glutaminian Sodu”.