IMGP6849

22 maja na scenie olkuskiego MOK miała miejsce XII Olkuska Noc Teatru „Zanurzona w słowach”.

IMGP6819

21 maja w MOK-Centrum Kultury w ramach Nocy Muzeów można było zwiedzać bezpłatnie Muzeum Afrykanistyczne, Muzeum Twórczości Władysława Wołkowskiego i Muzeum Minerałów i Skamieniałości.

 IMGP6759

Rok temu, 21 maja, Podziemny Olkusz otwarł swoje podwoje. Bardzo szybko stał się atrakcją turystyczną znaną w Polsce.

 

12 ont baner na strone mok 1

XII Olkuska Noc Teatru objawi nam się jako Zanurzona w słowach. Wystąpią: nasza gwiazda Grupa teatralna Glutaminian Sodu ze spektaklem „Wszystko jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi”; Teatr OdRuchu ze spektaklem „karma.”; Teatr Czwarta Scena i Szkoła Aktorska Teatru Śląskiego w spektaklu: „Ferdydurke. Ćwiczenia”. Zaczynamy 22 maja o 18.00.

Baner I Urodziny Podziemny Olkusz

To już rok! Jedna świeczka na torcie, ale wiele sukcesów na koncie… Serdecznie zapraszamy na I urodziny Podziemnego Olkusza. Od 12.00 do późnego wieczora czeka na Was mnóstwo atrakcji!

Baner Półkolonii MOK 2022

Wystartowałay zapisy na pólkolonie wakacyjne.

Regulamin

IMGP6690

17 maja na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu odbyły się eliminacje I Olkuskiego Konkursu Tanecznego dla szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych.

Jury w składzie: Oleg Sapronczyk, Klaudia Zub - Piechowicz, Elzbieta Matonóg przyznało:

IMGP6602

7 maja w Galerii Fotografii Interferencje prowadzonej przez Katarzynę Leszczyńską-Kaszubę odbył się wernisaż wystawy Moniki Cichoszewskiej Zanurzenia.

IMGP6421

Przypominamy miłośnikom i tym, którzy jeszcze nie wiedzą, jak wspaniała zabawa ich czeka, że w każdy weekend na rabsztyńskim zamku od 12.00 do 15.00 działa Akademia Rycerska.

 

IMGP6553

Otwarcie sezonu turystycznego w Rabsztynie cieszyło się dużym powodzeniem. Także i następnego dnia, korzystając z ładnej pogody, blisko dwa tysiące zwiedzających przybyły na Zamek Rabsztyn.

 

Zanurzenia banner

7 maja o 18.00 zapraszamy do Galerii Fotografii Interferencje na wernisaż wystawy Moniki Cichoszewskiej Zanurzenia. Poznacie unikalną technikę! Czekamy na Was w Podziemnym Olkuszu – Rynek 4.