X Festyn Rodzinny Osiedla Centrum

X Festyn Rodzinny Osiedla Centrum

5 sierpnia odbył się X, jubileuszowy Festyn Rodzinny Osiedla Centrum zorganizowany przez Zarząd Osiedla Centrum w Olkuszu przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Olkuszu oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olkuszu.

Zebranych powitali: Przewodniczący Zarządu Osiedla Centrum, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Olkuszu Henryk Gamrat oraz Wiceburmistrz Miasta i Gminy Olkusz Dariusz Murawski.

Po przemówieniach tłumnie zebrani mieszkańcy oklaskiwali gorąco solistkę Ogniska Muzycznego DodiArt Aleksandrę Radko.

Imprezę prowadził DJ Grzegorz Kuboń, który dbał o to, aby wszyscy czynnie brali udział w zabawie.

Na dzieci czekały kramy, dmuchańce, wata cukrowa, popcorn i słodycze, czyli to, co kusi je najbardziej. Dorośli bardziej docenili przepyszną grochówkę.

Po alertach RCB grożących podtopieniami i powodziami wszyscy co chwilę zerkali w niebo, spodziewając się ulewnego deszczu. Jednak na szczęściarzy deszcz nie pada, zatem bez przeszkód trwała zabawa taneczna, odbywały się gry i zabawy sportowe zorganizowane przez MOSiR.

Miejski ośrodek Kultury zorganizował konkurs plastyczny, który w tym roku bazował na liściach klonu. Cieszył się ogromnym powodzeniem, a dzieci wykazały się zdumiewającą fantazją tworząc małe arcydzieła.

Jak co roku Ochotnicza Straż Pożarna i policjanci stali w gotowości do zaprezentowania swoich wozów i sprzętu.

Wszyscy, którzy brali udział w konkursach i grach otrzymali nagrody z rąk Dariusza Murawskiego i Henryka Gamrata, ale największą nagrodą było uczestnictwo w zabawie.

Podziel się tą informacją

Juromania 2023

Juromania 2023

Tegoroczna Juromania odbyła się pod hasłem „Jura w klimacie”. Była

Skip to content