Wiosenny Pokaz Taneczny

Wiosenny Pokaz Taneczny

18 marca sala widowiskowa MOK dosłownie pękała w szwach. Po południu odbył się Wiosenny Pokaz Taneczny podopiecznych Pracowni Tanecznej prowadzonej przez znakomitego choreografa Olega Sapronczyka.

W pracowni ćwiczy 110 tancerzy w różnym wieku – najmłodszy ma 3,5 roku, najstarszy 42 lata. Łączy ich miłość do tańca i wytrwała praca. Pracownia działa ponad 3 lata i ma ogromne powodzenie; z roku na rok większe.

Podczas pokazu zachwycona publiczność obejrzała 9 układów tanecznych. Każda z grup starała się zaprezentować jak najlepiej, co zostało docenione wielkimi brawami i owacjami.

Wystąpiła grupa SKOK w bardzo dynamicznym tańcu. Po niej najmłodsze ŻABKI zaprezentowały taniec Pszczółki Mai. Żabią zieleń zastąpiły dziś trzepoczące skrzydełka.

Średnia wiekowo grupa SONIC pokazała hip-hop, a ENERGIA w tańcu lato nawiązała do pierwszych wakacyjnych miłości.

Najstarsza dziecięca grupa ILUZJA, nastolatki w wieku 11-15 lat, zatańczyła bardzo profesjonalnie, a jedna z młodszych grup, SŁONECZKA, zaszalała z barwnymi pomponami.

Grupa IMPULS przymierzyła się do dorosłości, ale ostatecznie odrzuciła poważne akcesoria i postanowiła cieszyć się dzieciństwem.

Dwukrotnie wystąpiła grupa dorosłych tancerzy ARTGYM. Na co dzień są instruktorami akrobatyki, a w debiucie na olkuskiej scenie pokazali profesjonalną, wysmakowaną kombinację tańca i akrobatyki. Zostali nagrodzeni przez publiczność entuzjastycznymi owacjami.

Po występach i wspólnym zdjęciu dzieci udały się na poczęstunek ufundowany przez rodziców.

Imprezę prowadziła Kierownik Działu Artystycznego Elżbieta Matonóg.

Podziel się tą informacją

Juromania 2023

Juromania 2023

Tegoroczna Juromania odbyła się pod hasłem „Jura w klimacie”. Była

Skip to content