Nowy sprzęt w MOK

Zdjecie przedstwaia sprzet zakupiony w ramach projektu "Konwersja Cyfrowa Domów Kultury"

Dzielimy się z Państwem fantastyczną wiadomością!
Właśnie dotarł do nas nowiutki, rewelacyjny sprzęt, który będziemy wykorzystywać aby zapewnić Wam jeszcze lepszą jakość wydarzeń kulturalnych!
Sprzęt otrzymaliśmy ponieważ realizujemy projekt pn. „Konwersja cyfrowa MOK w Olkuszu” w ramach projektu systemowego ”Konwersja cyfrowa domów kultury” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”.

Podziel się tą informacją

Zło konieczne

Wiecie, jak wygląda sala pełna roześmianych ludzi? Fajnie wygląda.

Wieczór ku pamięci Bożeny Szczygieł-Gruszyńskiej

In memoriam