Nowy sprzęt w MOK

Zdjecie przedstwaia sprzet zakupiony w ramach projektu "Konwersja Cyfrowa Domów Kultury"

Dzielimy się z Państwem fantastyczną wiadomością!
Właśnie dotarł do nas nowiutki, rewelacyjny sprzęt, który będziemy wykorzystywać aby zapewnić Wam jeszcze lepszą jakość wydarzeń kulturalnych!
Sprzęt otrzymaliśmy ponieważ realizujemy projekt pn. „Konwersja cyfrowa MOK w Olkuszu” w ramach projektu systemowego ”Konwersja cyfrowa domów kultury” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”.

Podziel się tą informacją

Spektakl Glutaminianu Sodu: Mickiewicz? To lubię!

To lubię

To lubię – rzekłem – to lubię. Jak można nie