Fotografia Osobista – Łukasz Dwornik

15 kwietnia w Galerii Fotografii Interferencje w Podziemnym Olkuszu odbył się wernisaż wystawy Łukasza Dwornika pt. “Fotografia Osobista”.

Jak wspomniała prowadząca Galerię Interferencje Katarzyna Leszczyńska-Kaszuba:

“Łukasz Dwornik jest twórcą elastycznym, tak jak elastyczne jest medium fotografii. Nie ma dziedziny, gdzie nie zaznaczyłby swojej obecności: od świetnego dokumentu, portretu społecznego, streetu, przez fotografię przyrodniczą, pejzaż, makrofotografię, po działania plastyczne. Widać u niego wrażliwość artystyczną na kolor, na formę nawet w zdjęciach reportażowych”.

Łukasz Dwornik fotografuje od blisko 20 lat. W tym czasie był członkiem lokalnych grup i klubów fotograficznych takich jak: OKMF, Grupa Bez Nazwy, Fotoobiektywni, Stowarzyszenie Propagandy Artystycznej Baszta.

Jest laureatem lokalnych konkursów fotograficznych i uczestnikiem blisko 50 wstaw zbiorowych. Współpracował z mediami przy tworzeniu fotorelacji z imprez masowych.

Jego prace były wykorzystywane do promocji miasta i regionu w licznych publikacjach.

”Fotografia Osobista” to jego pierwsza indywidualna autorska wystawa.

Zobacz więcej: https://www.facebook.com/photo?fbid=704208454837177&set=pcb.704211171503572

Podziel się tą informacją