batch IMGP8289Upalna niedzielna noc 25 sierpnia rozbrzmiewała rytmami retro. W olkuskim parku przy ul. Mickiewicza odbyła się zorganizowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu potańcówka przy największych przebojach lat 70-tych.

baner 80 rocznica olkusz 2

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz oraz Przewodniczący Rady Miejskiejzapraszają mieszkańców, organizacje społeczne i kombatanckie na uroczystość obchodów 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej oraz zlot militarny, które odbędą się na olkuskim rynku w dniu 1 września 2019 r.

IMGP826718 sierpnia Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu zorganizował na rynku koncert trzech zespołów. Grali dla was: Jah Vesta Soundsystem, Artise & Patrick Piano, Blues Perspective.

IMGP8190Każdy, kto lubi się bać i bawić obu tych przyjemności mógł zaznać 16 sierpnia podczas trzeciej edycji Nocy z Duchami czyli biwaku rodzinnego pod Zamkiem w Rabsztynie zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu.

IMGP8143„Cyrk w ogrodzie”, a raczej cyrk w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu zgromadził 14 sierpnia na widowni tłum uszczęśliwionych dzieci.

IMGP7970Festiwal Baniek Mydlanych „Puść bańkę” z grupą teatralną MOK Glutaminian Sodu stał się radosną letnią tradycją.