Plakat Stasia SzarekSerdecznie zapraszamy na wspaniale zapowiadający się spektakl teatralny – bo przecież w reżyserii Stanisławy Szarek – „O straszliwym smoku, dzielnym szewczyku, prześlicznej królewnie i królu Gwoździku”.

Już 3 grudnia o 15.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Nullo 29. Bilety jedynie 5 zł.

Zapraszamy wszystkie dzieci niezależnie od wieku, także te o posiwiałych skroniach! Będzie kolorowo – scenografia Wioleta Sarota-Stach i Zdzisław Korybalski, a piosenki będziecie podśpiewywać jeszcze długo – muzyka Wiesław Baran.

Dodatkowo 4 grudnia o godz. 10:00 zapraszamy na spektakl przedszkola oraz szkoły podstawowe. Obowiązuje rezerwacja miejsc - nr tel. 32 706 52 16 lub 32 643 11 20.