Z przyjemnością informujemy, że Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu otrzymał certyfikat w konkursie Miejsce Przyjazne Seniorom, ogłoszonym przez Pana  Romana Piaśnika, Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz oraz Gminną Radę Seniorów. Serdecznie za to wyróżnienie dziękujemy.

Wręczenie certyfikatów odbyło się 3 września, podczas pierwszych Olkuskich Senioraliów i drugiego Olkuskiego Dnia Seniora. W imieniu MOK odebrała go Beata Soboń, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu.

DSC 0047

Była to pierwsza edycja konkursu, którego głównym celem jest promowanie miejsc i instytucji, w których starsi mieszkańcy naszej gminy czują się swobodnie i miło.

Miejski Ośrodek Kultury zawsze stara się odpowiadać na potrzeby seniorów. Począwszy od likwidacji barier architektonicznych, poprzez ciekawą ofertę imprez kulturalnych aż po niezwykle popularny Olkuski Uniwersytet Trzeciego Wieku działający w ramach MOK.

DSC 0030

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy