Wprawdzie wakacje trwają już w najlepsze, ale nie wszyscy rozpoczęli je od razu tego samego dnia. Do końca czerwca aktywni byli mali plastycy z Świetlicy MOK w Bogucinie Małym, którzy talenty swe rozwijają pod kierunkiem Klaudii Zub-Piechowicz i Bożeny Pandel z Działu Muzealno-Regionalnego Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu.

Wystawa z rodzinnym piknikiem w Bogucinie Małym

Zwieńczeniem kilkumiesięcznej twórczości dzieci była wystawa. Dom Kultury w Bogucinie Małym ozdobiło 70 prac 10. autorów, obdarowanych z tej okazji dyplomami i ręcznie wykonanymi recyklingowymi serduszkami.

Wystawa z rodzinnym piknikiem w Bogucinie Małym

Wernisaż połączony został z piknikiem rodzinnym, w którego przygotowanie włączyli się rodzice uzdolnionych artystycznie dzieci.

Wystawa z rodzinnym piknikiem w Bogucinie Małym

Impreza ta dała więc sposobność nie tylko do podsumowania dokonań i podziękowań za współpracę, ale też do wspólnej rodzinnej zabawy.

Wystawa z rodzinnym piknikiem w Bogucinie Małym

Do zobaczenia we wrześniu…

Dyplomy

Serduszka