Jak karnawał, to karnawał! 30 stycznia dzieci bawiły się w holu Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu na Balu Przebierańców.

IMGP1026IMGP1030

Zgodnie z ubiegłoroczną tendencją maleje liczba księżniczek na rzecz znacznie bardziej wymyślnych przebrań. Dzieci radośnie szalały pilnie słuchając poleceń prowadzącej imprezę Królowej Śniegu, czyli animatorki Iwony Pilarz z agencji La Cultura.

IMGP1013IMGP1043

Sporo było maluszków niechętnie opuszczających mamine objęcia, ale były też takie, które nie tylko dotrzymywały kroku starszym dzieciom, ale nawet przewyższały je energią, wyczuciem rytmu i wytrwałością.

IMGP1057IMGP1040

Nie do pobicia był malutki krokodylek. Może nie do końca orientował się w zabawach, ale jego taniec płynął prosto z serca i widać było, że muzykę ma we krwi.

IMGP1045IMGP1046

Nikt nie potrafi bawić się tak spontanicznie, jak dzieci. Przed nimi jeszcze połowa ferii, zapraszamy na oferowane przez MOK ciekawe zajęcia.

IMGP1032IMGP1058