Niedzielne popołudnie 23 września zwabiło do Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu wielu młodych widzów. Przedstawienia Pracowni Teatralnej MOK prowadzonej przez Stanisławę Szarek mają duże powodzenie.

DSCF3627

Tym razem na scenie czekał Gary Rondel, rondelek, który bardzo chciał czuć się potrzebny. Opuszcza kuchnię i wraz z zaprzyjaźnionym szczurem trafia nad morze, a wreszcie po licznych przygodach kończy, nomen omen, w teatrze. Sztuka Karoliny Jefmańskiej bardzo podobała się widzom.

DSCF3629DSCF3632

W nieco inny klimat przeniósł wszystkich poczciwy wróbel Przemek wraz z bandą walecznych gołębi w sztuce „Dziób w dziób” autorstwa Maliny Prześlugi.

DSCF0721DSCF0754

Obydwie małe formy sceniczne w reżyserii Stanisławy Szarek zostały nagrodzone podczas Teatraliów 2018.

Fantastycznie i profesjonalnie grali utalentowani aktorzy z Pracowni Teatralnej MOK. Talent, praca i znakomita instruktorka to definicja sukcesu. Wiedzą o tym ci, którzy, już dorośli i sławni, kontynuują rozpoczętą w tejże pracowni karierę artystyczną.

Brawa dla młodzieży, która pomimo zajęć szkolnych i pozalekcyjnych znajduje czas i siłę na próby, aby później bawić setki widzów swoją brawurową grą.

Za piękną scenografię winę ponoszą Klaudia Zub-Piechowicz i Zdzisław Korybalski.

W poniedziałek sztuki zagrano jeszcze raz dla szkół i przedszkoli.