Jeden cykl ukazuje wizję jednego miasta – dziś bohaterem był Olkusz. Otwarta właśnie w MOK wystawa fotografii miejskiej ma na celu zwrócenie uwagi na zalety i problemy miasta.

DSCF1918DSCF1922

Ukazanie poprzez fotografię artystyczną przestrzeni miejskiej, kultury, przyrody i architektury zaowocowało interesującą wystawą, którą można oglądać w holu MOK do 31 sierpnia.

DSCF1916DSCF1913

Zebranych przywitał Michał Mączka, Kierownik Działu Artystycznego. Wystawę poprzedziła krótka projekcja, po której przedstawili się autorzy fotografii: Marta Pietrzyk, Łukasz Ćmiel, Marcin Ptak, Edyta Marchewka, Wojciech Winiarczyk, Anna Niewiadomska, Katarzyna Leszczyńska-Kaszuba, Jakub Nabiałek, Marcin Andrukowicz.

DSCF1925DSCF1931

Miłą niespodzianką, jak wisienka na torcie, był krótki występ przygotowany przez Grupę Teatralną MOK, Glutaminian Sodu.

DSCF1953DSCF1933

Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy – pięknych i ciekawych zdjęć w nietypowych ujęciach i interesującej kolorystyce.

DSCF1935DSCF1937