23 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu miała miejsce gala 20-lecia szkoły tańca Wena. Uroczystość była niezwykle roztańczona i miała ogromne powodzenie.

DSCF1234

-Czy taniec jest sztuką, czy sportem? Dla mnie taniec to przede wszystkim emocje – mówi Rafał Lebiest, właściciel szkoły Wena. Jej 20-lecie to szlak sukcesów. Obecnie w kategorii hip hop formacje 12-15 lat jest mistrzem Europy. Tancerze godnie reprezentują w kraju i za granicą Szkołę Tańca Wena, a zatem i Olkusz, w którym Wena działa od 2001 roku.

DSCF1273

Te popołudnia, gdy jej uczniowie ćwiczą w Miejskim Ośrodku Kultury, wibrują od dźwięków. Wibrowała też od muzyki sala widowiskowa MOK, gdy poszczególne grupy Weny zachwycały dynamicznym tańcem.

DSCF1314

Było dużo emocji, wzruszeń, życzenia, gratulacje, podziękowania… Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów przekazała też Dyrektor MOK w Olkuszu Beata Soboń.

DSCF1299

Sto lat, Weno, sto lat!