DSCF233918 sierpnia Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu przedstawił ostatni wakacyjny spektakl w kinie plenerowym na olkuskim Rynku.

Baner dożynkowy 2018 na stronę MOKRoman Piaśnik – Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz, Sołectwo Osiek, Sołectwo Zimnodół oraz Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu zapraszają na Dożynki Gminne Osiek-Zimnodół, które odbędą się 2 września.

Kliknij na baner, aby przeczytać program.

bal wakacje 2018 banerKsiężniczki, czarodzieje, wróżki, przebierańcy nie z tego świata!

Już 24 sierpnia o 17.00 Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu zaprasza na bal przebierańców! Wystarczy trochę fantazji i dobry humor, o resztę zadbamy. Czekamy na was na parkingu za MDK przy ul. Fr. Nullo. Gdyby padał deszcz, na co się nie zanosi, będziemy się bawić w holu MOK.

Noc Poetów 2018 z teatrem24 sierpnia zapraszamy na olkuski Rynek. Zadbaliśmy o wspaniałe rozrywki na wieczór i noc.

Już około 19.30 niezapomniany występ Amore czyli retro cyrk w wykonaniu grupy Locomotora.

Ponadto występ Doroty Stachowicz-Mączki z zespołem i, oczywiście, Noc Poetów po raz pierwszy na olkuskim Rynku. Około 21.00 rozpoczną się autorskie recytacje poetów z Klubu Literackiego MOK.

Serdecznie zapraszamy!

DSCF230810 sierpnia Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu zorganizował na zamku w Rabsztynie drugą edycję biwaku rodzinnego pod gwiazdami Noc z Duchami.

gwiazdy srebrnego miasta umigPoznajcie z nami gwiazdy Olkusza – gwiazdy Srebrnego Miasta. To ludzie, którzy swoim talentem i pracą rozsławili nasze miasto w kraju i za granicą. Czasem tam są bardziej znani, niż u nas. To ludzie, którzy chodzili do tych samych szkół co my, spacerują tymi samymi ulicami. To nasi krewni, znajomi, przyjaciele, dzieci ziemi olkuskiej.

IMG 26414 sierpnia, już po raz siódmy, odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Zarząd Osiedla Centrum i Gminę Olkusz przy współorganizacji Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu.

DSCF21165 sierpnia na Rynku w Olkuszu tłum zachwyconych wielbicieli magii śledził z zapartym tchem występy iluzjonisty, Tomasza Kabisa, zorganizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu. Artystę w imieniu Dyrektor MOK Beaty Soboń powitał Marcin Wiercioch, Kierownik Działu Organizacji Imprez.

DSCF20705 sierpnia na olkuskim Rynku przez całe popołudnie trwała wspaniała zabawa. Miejski Ośrodek Kultury z działającą przy MOK Grupą Teatralną Glutaminian Sodu zorganizował II Festiwal Baniek Mydlanych – Puść Bańkę.

wakacje 2018 sierpiestronaSerdecznie zapraszamy na zajęcia wakacyjne z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Olkuszu.

Niezykle ciekawy i bogaty program, przekonajcie się sami! Wystarczy kliknąć na zdjęcie.

Proszę pamiętać, że zapisy (w sekretariacie MOK) przyjmujemy nie wcześniej, niż tydzień przed danymi zajęciami. 

1Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu, po uzyskaniu dofinansowania z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu Edukacja Kulturalna, od czerwca realizuje projekt My i Wy to (mi)My.

DSCF195528 lipca na olkuskim Rynku po raz drugi podczas tych wakacji Miejski Ośrodek Kultury zaprosił do kina pod gołym niebem.

DSCF192527 lipca w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbył się wernisaż wystawy "Miasto innym okiem - Olkusz". Projekt fotograficzny Zielonego Kadru, autorstwa Marty Pietrzyk, to cykl ukazujący różne miasta Małopolski Zachodniej zgodnie z wizją grupy fotografów i hobbystów fotografii.

plener plakat lipiec sierpien 2018Przypominamy o kolejnym seansie w kinie plenerowym na olkuskim Rynku.

Już 28 lipca o 21.00 horror Slumber w reżyserii Jonathana Hopkinsa. 

W razie niepogody 21.15 w kinie Zbyszek. 

Zapraszamy!